Grau Roig Boutique Hotel, Andora

Prestiżowy hotel położony w Andorze dołącza do projektu Jacuzzi Sensational Wellness™, dedykowanego wszystkim obiektom, które sprawiają, że wellness staje się nową szansą dla biznesu, zwiększonej widoczności i usług dla użytkowników.

Położony w Pirenejach, tuż przy granicy z Francją i w samym sercu A, Grau Roig Boutique Hotel to butikowy hotel u podnóża ośrodka narciarskiego Grau Roig, największego w południowej Europie, z 210 kilometrami i 127 stokami, gdzie można cieszyć się esencją gór z usługami na najwyższym poziomie, komfortem i relaksem. 42-pokojowy obiekt całkowicie otoczony ciszą i spokojem gór, zapewnia niezapomniane wrażenia.

Nie ma wątpliwości, że jednym z powodów, dla których goście z całego świata wybierają Grau Roig Boutique Hotel na relaksujący wypoczynek, jest wellness, który oferuje dzięki dyskretnym pokojom i rozwiązaniom Jacuzzi®. Wśród nich znajdują się Jacuzzi® J-235™ i J-575™: pierwsza z nich to wszechstronna i wydajna wanna z hydromasażem zaprojektowana tak, aby pomieścić sześć dorosłych osób podczas wysokowydajnych sesji hydroterapii, dzięki siedzisku w salonie, wszechstronnym regulowanym dyszom ClassicPro™ oraz połączonemu efektowi wodospadu i oświetlenia LED. Podobnie jak najwyższej klasy model J-575™, wyposażony w 6 wygodnych i funkcjonalnych siedzeń, dysze PowerPro®, które delikatnie masują boki, uwalniając wszelkie napięcia, oraz dedykowany hydromasaż stóp. Rozwiązanie, które zawiera w sobie to, co najlepsze w nowej generacji wanien Jacuzzi®. Ale to nie wszystko: Grau Roig Boutique Hotel oferuje również pokoje z Jacuzzi® MyWay 180, wanną z hydromasażem zaprojektowaną przez Mario Ferrariniego, która oferuje autentyczne doznania hydroterapii, dzięki ergonomicznej konstrukcji i skuteczności 5 regulowanych dysz TargetPro™ i 3 dysz obrotowych skierowanych na plecy, aby poprawić krążenie krwi i zrelaksować ciało. Dzięki swojej głębokości MyWay zapewnia pełne zanurzenie ciała, dzięki czemu jest to wszechstronne doświadczenie.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *